Szkolenie Indywidualne Manicure od Podstaw

Szkolenie Indywidualne Manicure od Podstaw

Wczoraj odbyło się szkolenie w toku indywidualnym – Manicure od Podstaw.

To pierwsze szkolenie Agnieszki, rozpoczęła przygodę z paznokciami pod moim okiem.

Miłość do Słowianki od pierwszego wejrzenia? Tak ❤. Praca na produktach wysokiej jakości to podstawa, odpowiednia technika pracy to klucz do sukcesu 🎀.

Spędziłyśmy wczoraj razem 7h, część teoretyczna rozwiała wiele wątpliwości. Podczas części praktycznej Agnieszka nauczyła się najpierw wykonywać Manicure Klasyczny (przy użyciu zwykłego lakieru) skórki zostały opracowane cążkami ❤ efekt pracy poniżej:

Druga część praktyki to Manicure Kombinowany – połączenie wielu technik. Prawidłowa budowa paznokci naturalnych oraz perfekcyjne położenie produktów zachwyci każdego. 🎀

Rubber Base Gel – baza kauczukowa – nadbudowa płytki- praca kursantki

Po wykonaniu części praktycznej uczyłyśmy się robić zdjęcia wykonanej stylizacji. Odpowiedni dobór światła, ustawienie i przygotowanie dłoni to ważny aspekt dobrze zrobionego zdjęcia bez potrzeby obróbki.

Koszt szkolenia indywidualnego: 900 zł. Po szkoleniu kursantka otrzymuje skrypt szkoleniowy, dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku oraz 10% zniżki na zakupy produktów marki Slowianka Nail Trends do wykorzystania w ciągu 3 dni.

Dziękuję za zaufanie i życzę powodzenia ❤

Dodaj komentarz