Szkolenia – od czego warto zacząć?

Szkolenia – od czego warto zacząć?

Pierwszy wpis na naszym blogu poświęcony będzie kwestii, która jest najczęściej poruszana w kontakcie z osobami chcącym rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją paznokci.

Jeśli jesteś osobą, która zdecydowała się na rozwój w kierunku Stylistki Paznokci bądź też osobą, która wykonuje paznokcie bez jakichkolwiek szkoleń należy zacząć swoją naukę od szkoleń podstawowych. Tymi szkoleniami w naszej ofercie są kolejno: Manicure od podstaw, Bazowy kurs budowy paznokci metodą żelową, Manicure kombinowany. Te szkolenia dadzą Ci podstawową, ale ogromną dawkę wiedzy potrzebną do wykonywania zabiegów na dłoniach klientek i zatrzyma je przy Tobie na bardzo długo.

Jeżeli natomiast jesteś osobą po szkoleniach, ale chcesz podszkolić swój warsztat, koniecznie prześlij mi zdjęcia swoich prac. Ukierunkujemy plan działania, tak, aby Nasza współpraca była owocna. W zakładce SZKOLENIA znajdziesz również wszelkie niezbędne informacje na temat szkoleń oferowanych w Naszym Centrum Szkoleniowym.

Często słyszę od Was słowa:

“Nie wiem czy się do tego nadaję..”

Od kiedy ja zamieniłam to stwierdzenia w swoim życiu na “działania” i “próby” okazało się, że nadaje się do wielu rzeczy, o których nawet nie śniłam.. 🙂

Każda osoba zainteresowana szkoleniem jest dla Nas indywidualnością, dlatego pamiętaj, aby zrobić ten pierwszy najważniejszy krok i się z nami skontaktować. Teraz możliwości jest wiele: kontakt telefoniczny, e-mail, funpage. Chętnie również poświęcę swój czas i możemy omówić ścieżkę Twojej kariery przy kawie.

Do zobaczenia 💅

Dodaj komentarz