Kilka słów o mnie

Stylizacją paznokci zafascynowałam się w wieku 16 lat. Z biegiem czasu zainteresowanie to przerodziło się w pasję. Poprzez liczne szkolenia na terenie całej Polski doskonaliłam swoje umiejętności oraz zdobywałam wiedzę potrzebną do wykonywania zawodu. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji na kierunku Kosmetologia. Ukończyłam studia również tytułem Podologa. Owocuje to teraz w codziennej pracy, kiedy zmagam się z problematyczną płytką paznokcia.

Dzięki Firmie Słowianka Nail Trends spełniło się moje największe marzenie – uzyskałam tytuł Instruktora. Mogę teraz spełniać marzenia kursantek, które trafiają na moje szkolenia. Przechodzę z nimi przez tą samą drogę, przez jaką sama musiałam przejść, aby dojść w swojej pracy do perfekcji.
Możliwości jakie stanęły na mojej drodze, otwierają mi drzwi do spełniania kolejnych marzeń i celów, których jest jeszcze długa lista.

Moje motto życiowe: “Ciężka praca, wytrwałość, nauka, analiza, poświęcenie, a przede wszystkim miłość do tego co robisz = SUKCES”

OSIĄGNIĘCIA MISTRZOSTWA

8-9 wrzesień 2019 rok – dwa dni Międzynarodowych Mistrzostw Nailart France International Contest 2019 w Paryżu
Łącznie udział brało 19 krajów