O NAS

Kilka słów o mnie

Stylizacją paznokci zafascynowałam się w wieku 16 lat. Z biegiem czasu zainteresowanie to przerodziło się w pasję. Poprzez liczne szkolenia na terenie całej Polski doskonaliłam swoje umiejętności oraz zdobywałam wiedzę potrzebną do wykonywania zawodu. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji na kierunku Kosmetologia. Ukończyłam studia również tytułem Podologa. Owocuje to teraz w codziennej pracy, kiedy zmagam się z problematyczną płytką paznokcia.

Dzięki Firmie Słowianka Nail Trends spełniło się moje największe marzenie – uzyskałam tytuł Instruktora. Mogę teraz spełniać marzenia kursantek, które trafiają na moje szkolenia. Przechodzę z nimi przez tą samą drogę, przez jaką sama musiałam przejść, aby dojść w swojej pracy do perfekcji.
Możliwości jakie stanęły na mojej drodze, otwierają mi drzwi do spełniania kolejnych marzeń i celów, których jest jeszcze długa lista.

Moje motto życiowe: “Ciężka praca, wytrwałość, nauka, analiza, poświęcenie, a przede wszystkim miłość do tego co robisz = SUKCES”


Galeria

OSIĄGNIĘCIA MISTRZOSTWA

 
8-9 wrzesień 2019 rok – dwa dni Międzynarodowych Mistrzostw Nailart France International Contest 2019 w Paryżu 
Łącznie udział brało 19 krajów
Zwycięstwo w 6 konkurencjach:
 
1 miejsce – Flat Tipbox
1 miejsce – Stiletto
1 miejsce –  Poster & Make Up
2 miejsce – Pink&White Salon Style Nails
3 miejsce – Amandes Russes
3 miejsce – Poster Nail
 
A także:
 
1 miejsce i puchar Team Trophy dla najlepszego zespołu otrzymała drużyna Słowianki ( w zdjęciach jest fotografia całej drużyny  można załączyć do tej adnotacji :))

"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać" Walt Disney Dla mnie marzenia mają nieograniczony zasięg i sukcesywnie dążę do ich spełniania. To było jedno z moich największych, a lista jest jeszcze długa 🙂