SŁOWIANKA MAŁGORZTA KAPUŚCIŃSKA

O MNIE

Stylizacją paznokci zafascynowałam się w wieku 16 lat, jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji na kierunku Kosmetologia. Studia ukończyłam z tytułem Podologa, dzięki czemu z biegiem czasu pasja stylizacji przerodziła się w zawód. Poprzez liczne szkolenia na terenie całej Polski, doskonaliłam swoje umiejętności oraz zdobywałam wiedzę potrzebną do wykonywania zabiegów na najwyższym światowym poziomie.

Dzięki Firmie Słowianka Nail Trends spełniło się moje największe marzenie – uzyskałam tytuł Instruktora. Mogę teraz spełniać marzenia kursantek, które trafiają na moje szkolenia. Przechodzę z nimi przez tą samą drogę przez jaką sama musiałam przejść, aby dojść w swojej pracy do perfekcji.
Możliwości jakie stanęły na mojej drodze otwierają mi drzwi do spełniania kolejnych marzeń i celów, których jest jeszcze długa lista.

Moje motto życiowe: „Ciężka praca, wytrwałość, nauka, analiza, poświęcenie, a przede wszystkim miłość do tego co robisz = SUKCES”

Nasze opinie Google

osiągnięcia

8 -9 wrzesień 2019 rok – dwa dni Międzynarodowych Mistrzostw Nailart France International